TOPlist
Nepojmenovaný dokument
Víceúčelové hřiště (do 100 m)
Je možné provozovat fotbal, nohejbal, tenis, volejbal basketbal. V létě 7-22 h, listopad – březen 8-22 h.
Kontakt na správce: Mlček Karel 723 516 810
Veřejná zahrada školky (do 100 m)
Veřejně dostupná zahrada mateřské školy nově vybavená dětskými atrakcemi v těsné blízkosti víceúčelového hřiště
Vodní nádrž Luhačovice(do 1 km)
luhačovická přehrada (in-line bruslení, nordic walking, projížďka na kolech na okruhu kolem přehrady, areál golf s tenisovými kurty a minigolfem, stezka zdraví -10 venkovních posilovacích strojů umístěných v okruhu kolem přehrady, naučný chodník luhačovická přehrada.
Aquapark Duha(do 1 km)
Koupaliště postavené v roce 2010 u Luhačovické přehrady v Pozlovicích nabízí příležitost pro koupání, vodní radovánky, relaxaci a odpočinek pro všechny generace. viz. aquapark Duha.
Zábava, Gastronomie
Zimní běžecké stopy
Čekají na Vás kilometry upravených stop po těch nejzajímavějších koutech Luhačovského Zálesí. Uznejte sami, kde jinde se můžete po upravené trati dostat na svých běžkách až k zřícenině hradu? Nebo se řítit ve sjezdu kolem monumentální věže kostela sv. Martina?
Lázeňský autovláček
Lázenským vláčkem se můžete snadno a záživně provézt po celém okolí Pozlovic a Luhačovic. Trasy a časy si můžete zjistit po kliknutí na obrázek.
Jízdy na koni
Jezdecká stáj nabízí vycházky do přírody, výcvik na lonži, jednorázové hodinové lekce, desetihodinový kurz výcviku jezdce i koně, výcvikový kurz pro děti na ponících. 
Adresa:
Hlavn 172, Pozlovice, 763 26 Luhaovice
   
Tel:
605 763 229
   
Email: